Trainingsuren

UURREGELING TURNSEIZOEN 2017-2018

 

Via deze link kan u vanaf augustus per groep nakijken of er nog plaats is om in te schrijven.

Kleuterturnen

Groep Dag Uur Hoofdleiding Hulpleiding
Kleuters 1
(1ste kleuterklas)
zondag08:45 - 09:45
Kleuters 2
(2de kleuterklas)
woensdag15:45 - 16:45
Kleuters 3
(3de kleuterklas)
zondag10:00 - 11:00

Recreatieve gymnastiek meisjes

Groep Dag Uur Hoofdleiding Hulpleiding
Meisjes 1-2
(1ste en 2de lj)
zaterdag11:00 - 12:30
Meisjes 3-4
(3de - 4de leerjaar)
zaterdag09:30 - 11:00
Meisjes 5-6
(5de en 6de leerjaar)
zaterdag13:00 - 14:30
Juffers
(meisjes middelbaar)
vrijdag19:30 - 21:00

Recreatieve gymnastiek jongens

Groep Dag Uur Hoofdleiding Hulpleiding
Heren
(18+)
dinsdag20:30 - 22:00
Jongens 1-2
(jongens 1ste-2de lj)
zaterdag17:30 - 19:00
Jongens 3-6
(jongens 3de-6de lj)
donderdag18:00 - 19:30

Zelfstandig turnen

Binnen deze groep wordt er zelfstandig geturnd, zonder begeleiding van een trainer. De groep is enkel toegankelijk voor 16+ gymnasten met voldoende ervaring: trainers, ex-competitiegymnasten en studenten hoger onderwijs LO.

Groep Dag Uur Hoofdleiding Hulpleiding
Ex-LO
(leiding, ex-competitiegymnasten en studenten hoger onderwijs LO, 16+)
zaterdag18:30 - 20:30

RECREA+

Recrea+ meisjes trainen 3u per week en nemen deel aan 2 recreatoernooien (op verplaatsing). De groep is niet vrij toegankelijk.

Groep Dag Uur Hoofdleiding Hulpleiding
RECREA+ meisjes
vrijdag18:00 - 21:00

Basiskeurgroep

Onze basiskeurgroep is de opstap naar competitieturnen en is niet vrij toegankelijk (klik hier voor meer informatie).

Groep Dag Uur Hoofdleiding Hulpleiding
Basiskeurgroep
maandag17:00 - 19:00
woensdag17:00 - 18:30

Artistieke Gymnastiek Dames (AGD)

Uren onder voorbehoud van de lessenroosters van de trainsters.

*De uren van de Talentjes zijn nog niet definitief!

Groep Dag Uur Hoofdleiding Hulpleiding
*TTm-Talentjes
(5,5u)
maandag17:00 - 19:00
dinsdag17:00 - 18:30
vrijdag17:00 - 19:00
TTm-I8
(8u)
maandag17:30 - 19:30
dinsdag17:30 - 19:30
donderdag17:30 - 19:30
zaterdag14:30 - 16:30
TTm-I9
(9u)
maandag17:30 - 19:30
dinsdag17:30 - 19:30
vrijdag17:30 - 19:30
zaterdag14:30 - 17:30
TTm-B
(10u)
maandag17:30 - 19:30
woensdag17:30 - 20:00
donderdag17:30 - 20:00
zaterdag15:30 - 18:30
TTm-C
(10u)
dinsdag17:30 - 20:00
donderdag17:30 - 20:00
zaterdag14:30 - 17:30
zondag10:00 - 12:00

Keurgroep jongens

Groep Dag Uur Hoofdleiding Hulpleiding
TTj- Talentjes
(4,5u)
woensdag17:30 - 19:30
zaterdag15:00 - 17:30
TTj-I8
(6u)
woensdag17:30 - 19:30
vrijdag17:30 - 19:00
zaterdag15:00 - 17:30
TTj-I9
(7u)
woensdag17:30 - 20:00
vrijdag17:30 - 19:00
zaterdag15:00 - 18:00
TTj-B
(5,5u)
woensdag17:30 - 20:00
zaterdag15:00 - 18:00